Rok 2012
(Předchozí roky najdete na konci stránky)
10.11. I. VT Sportovní aerobik, fitness týmy – Praha Petřiny |
11 – 13 let |
fitness step |
5. místo /Martina Šíchová, L. Mullerová/ |
4.11. II. VT Sportovní aerobik, fitness týmy – České Budějovice |
8 – 10 let |
fitness step |
4. místo /Zuzana Koucká, L. Mullerová/ |
FISAF INTERNATIONAL WORLD FITNESS AND HIP HOP UNITE CHAMPIONSHIP 2012- Holandsko Dordrecht |
17 a více |
fitness step |
5. místo /L. Mullerová/ |
13.10. II. VT Sportovní aerobik, fitness týmy – Praha Petřiny |
8 – 10 let |
fitness step |
4. místo /Zuzana Koucká, L. Mullerová/ |
6. – 7.10. I. VT Sportovní aerobik, fitness týmy – Kladno |
11 – 13 let |
fitness step |
6. místo /Martina Šíchová, L. Mullerová/ |
14 – 16 let |
fitness step |
6. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step |
2. místo /Lenka Mullerová/ |
22.9. I. VT Sportovní aerobik, fitness týmy – Železný Brod |
11 – 13 let |
fitness step |
7. místo /Martina Šíchová, L. Mullerová/ |
14 – 16 let |
fitness step |
4. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step |
1. místo /Lenka Mullerová/ |
16.6. I.II. VT Sportovní aerobik, fitness týmy – Havlíčkův Brod |
8 – 10 let |
fitness aerobic II VT |
4. místo /Veronika Oupicová, N.Prošková, M. Kalousková/ |
8 – 10 let |
fitness step II VT |
3. místo /Zuzana Koucká/ |
6. – 9.6. FISAF INTERNATIONAL EUROPEAN FITNESS, OPEN TOURNAMENT FOR JUNIORS AND CADETS – Praha |
11 – 13 let |
fitness step |
8. místo /Martina Šíchová, Marie Malá/ |
14 – 16 let |
fitness step |
8. místo /Iveta Radostová/ |
14 – 16 let |
fitness step |
11. místo /Lenka Mullerová, Z. Koucká/ |
26.5. Chodovské Berušky – Praha |
4 – 7 let |
Komerce Princezny |
7. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
4 – 7 let |
Mickey+Minnie |
2. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
8 – 10 let |
ATS Marťani |
2. místo /Eva Bílková, Zorka Moudříková/ |
18. – 20.5. Sportovní aerobik, fitness týmy III.Nominační závod – Semily |
8 – 10 let |
fitness aerobic II VT |
1. místo /Veronika Oupicová, N.Prošková, M. Kalousková/ |
11 – 13 let |
SA ženy II VT Lucie Hospodárová |
4. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
SA ženy II VT Judita Kamlerová |
5. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
fitness step I VT |
8. místo /Martina Šíchová, Marie Malá/ |
14 – 16 let |
SA ženy I VT Kristýna Juričičová |
11. místo /Veronika Oupicová/ |
14 – 16 let |
fitness step I VT |
6. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step I VT |
3. místo /Lenka Mullerová/ |
12. – 13.5. II. III.VT Sportovní aerobik, fitness týmy – Louny |
8 – 10 let |
fitness aerobic II VT |
3. místo /Veronika Oupicová, N.Prošková, M. Kalousková/ |
8 – 10 let |
fitness step II VT |
4. místo /Zuzana Koucká/ |
11 – 13 let |
cadet teams |
|
11 – 13 let |
Hospodárová, Beranová |
5. místo /Veronika Oupicová/ |
6.5. Děti fitness aneb sportem proti drogám – Benátky nad Jizerou |
4 – 6 let |
Princezny /školička/ |
3. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
6 – 8 let |
Mickey+Minnie /přípravka/ |
2. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
7 – 9 let |
Marťani /mladší/ |
5. místo /Eva Bílková, Zorka Moudříková/ |
5.5. Aerobik cup – Slaný |
4 – 6 let |
Princezny |
4. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
4 – 6 let |
Mickey+Minnie |
1. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
7 – 9 let |
Marťani |
2. místo /Eva Bílková, Zorka Moudříková/ |
12 – 13 let |
Fitnessky |
5. místo /Lucie Nováková/ |
27.4. – 29.4. FIT MČR II. Nominační závod I.VT 14 – 16 let |
14 – 16 let |
SA ženy Kristýna Juričičová |
11. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
fitness step |
7. místo /Martina Šíchová, Marie Malá/ |
14 – 16 let |
fitness step |
6. místo /Iveta Radostová/ |
14 – 16 let |
fitness step |
7.místo /Lenka Mullerová, Zuzana Koucká/ |
17 a více |
fitness step |
4. místo /Lenka Mullerová/ |
22.4. Poděbradská Brána – Nymburk |
8 – 10 let |
fitness aerobic |
2. místo /Veronika Oupicová, N.Prošková, M. Kalousková/ |
11 – 13 let |
fitness step |
5. místo /Lucie Nováková/ |
17 a více |
fitness step |
3. místo /Barbora Barešová/ |
8 – 10 let |
fitness step |
3. místo /Zuzana Koucká/ |
11 – 13 let |
fitness step |
2. místo /Martina Šíchová, Marie Malá/ |
14 – 16 let |
fitness step |
3.místo /Lenka Mullerová/ |
do 7 let |
Komerční aerobik |
|
do 7 let |
Mickey+Minnie |
3. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
do 7 let |
Princezny |
4. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
8 – 10 let |
ATS „Marťani“ |
3. místo /Eva Bílková, Zorka Moudříková/ |
17 a více |
ATS – „Spartakiáda“ |
3. místo /Veronika Oupicová/ |
21.4. AEROBIC MINI TEAMS – Kralupy nad Vltavou |
8 – 10 let |
fitness aerobic |
1. místo /Veronika Oupicová, N.Prošková, M. Kalousková/ |
11 – 13 let |
|
3. místo /Lucie Nováková/ |
do 7 let |
Komerční aerobik Mickey+Minnie |
2. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
do 7 let |
Princezny |
5. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
8 – 10 let |
ATS „Marťani“ |
2. místo /Eva Bílková, Zorka Moudříková/ |
17 a více |
ATS – „Spartakiáda“ |
2. místo /Veronika Oupicová/ |
14.4. Žij pohybem – Praha |
8 – 10 let |
big team bez náčiní „Marťani“ |
8. místo /Eva Bílková, Zorka Moudříková/ |
8 – 10 let |
fitness step |
5. místo /Zuzana Koucká/ |
11 – 14 let |
fitness step |
6. místo /Martina Šíchová, Marie Malá/ |
7.4. Mistry s mistry – Kolín |
17 a více |
ATS – „Spartakiáda“ |
1. místo /Veronika Oupicová/ |
17 a více |
Aerobic |
8. místo /Barbora Barešová/ |
31.3. Velká cena Kutné Hory – Kutná Hora |
4 – 7 let |
Komerční aerobik Mickey+Minnie |
2. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
8 – 10 let |
Show aerobik Mimozemšťané |
2. místo /Eva Bílková, Zorka Moudříková/ |
30.3. – 1.4. První nominační závod I. a II. VT – Luhačovice |
8 – 10 let |
SA týmy III VT |
3. místo /Veronika Oupicová, N.Prošková, M. Kalousková/ |
11 – 13 let |
SA ženy II VT Lucie Hospodárová |
3. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
SA ženy II VT Judita Kamlerová |
4. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
fitness step I VT |
5. místo /Martina Šíchová, Marie Malá/ |
14 – 16 let |
SA ženy I VT Kristýna Juričičová |
12. místo /Veronika Oupicová/ |
14 – 16 let |
fitness step I VT |
6. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
SA ženy I VT Lucie Šillerová |
7. místo /Veronika Oupicová/ |
17 a více |
fitness step I VT |
4. místo /Lenka Mullerová/ |
25.3. Sportovní aerobik, fitness týmy – Praha Petřiny |
8 – 10 let |
SA týmy III VT |
5. místo /Veronika Oupicová/ |
8 – 10 let |
fitness aerobic II VT |
7. místo /Veronika Oupicová, N.Prošková, M. Kalousková/ |
8 – 12 let |
fitness step III VT |
9. místo /Zuzana Koucká/ |
11 – 13 let |
SA ženy II VT Lucie Hospodárová |
11. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
SA ženy III VT Klára Hospodárová |
17. místo /Veronika Oupicová/ |
14 – 16 let |
SA ženy I VT Kristýna Juričičová |
8. místo / Veronika Oupicová/ |
17 a více |
ATS – „Spartakiáda“ |
3. místo / Veronika Oupicová/ |
17.3 Mistry s Mistry – Praha |
17 a více |
Aerobic |
3. místo /Barbora Barešová/ |
18.2. POHÁROVÁ SOUTĚŽ O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA KLADNA – Kladno |
8 – 10 let |
teams III. VT |
1. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
SA ženy III.VT Lucie Hospodárová |
1. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
SA ženy III.VT Judita Kamlerová |
1. místo /Veronika Oupicová/ |
11 – 13 let |
SA ženy III.VT Kateřina Stádníková |
9. místo /Markéta Kalousková/ |
16 – 25 let |
aerobic III.VT |
3. místo /Barbora Barešová, T.Černohubá/ |
16 – 25 let |
ATS II.VT |
1. místo /Veronika Oupicová/ |