Pobyty se cvičením

Víkendové pobyty v české republice

Navštívili a poznali jsme mnoho krásných míst v naší republice – Jilemnice, Semily, Příbram, Žloukovice u Berouna, Zadov na Šumavě, Střední Bečva v Beskydech, Benešov, Letkov. A mnohokrát Harrachov, sportovní centrum SPORTRELAX 007, moderní areál v klidné části Harrachova, kam se stále vracíme.
Je zde krásný prostor na aerobik, posilovna, squashové kurty, golfový trenažér, bowling, solárium, relaxační centrum s vířivkou, saunou, dvěma bazénky a odpočívárnou, restaurace, bar a moc pěkné ubytování.
V Harrachově je také mnoho barů a restauraci, pivovar, obchody se sportovním zbožím, hornické muzeum, muzeum skla a především nádherná příroda.

Pobyty se cvičením u moře

Během naší činnosti jsme navštívili mnoho krásných zemí a míst. Francii, Španělsko, Itálii, Sicílii, Chorvatsko, Bulharsko, Řecko – Chalkidiki a ostrovy Kos, Zakynthos, Rhodos, Korfu, Samos, Krétu, Lefkádu, Santorini, Lesbos, Kefalonii, Karpathos, Skopelos, Kythira, Kalymnos a Alonissos.
Každý rok navštívíme novou zemi, naše zájezdy jsou pobytové se cvičením, ale zároveň i poznávací. Pořádáme zájezdy jen pro cvičenky – dámská jízda :-), ale i pro cvičenky s dětmi s rodinami. K našemu programu se mohou připojit všichni rodinní příslušníci (tatínkové i děti). Na těchto zájezdech máme pro děti připravený speciální program – cvičení, tanečky, módní přehlídka, příprava na závěrečné vystoupení, hry … Tento program probíhá v době, kdy cvičí dospělí.

Podívejte se na pobytové akce, které plánujeme.