Rok 2018
(Předchozí roky najdete na konci stránky)
11.11. – FISAF AEROBIC and FITNESS – 1.VT – České Budějovice |
8 – 10 let |
step |
1. místo /Iveta Radostová/ |
senior |
step |
1. místo /Iveta Radostová/ |
16.- 19.10. – MISTROVSTVÍ SVĚTA – Leiden, Holandsko |
senior |
step |
4. místo /Iveta Radostová/ |
7.- 9.10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – Praha |
8 – 10 let |
step |
1. místo /Iveta Radostová/ |
kadet |
step |
5. místo /Nikola Holoubková/ |
junior |
step |
7.místo /Zuzana Koucká/ |
senior petite |
step |
4. místo /Lenka Mullerová/ |
senior |
step |
2. místo /Iveta Radostová/ |
22. – 23.9. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1. VT – Praha |
kadet |
step |
3. místo /Nikola Holoubková/ |
junior |
step |
7. místo /Zuzana Koucká/ |
senior petite |
step |
4. místo /Lenka Mullerová/ |
senior |
step |
2. místo /Iveta Radostová/ |
2. – 3.6. FISAF AEROBIC and FITNESS – 2. a 3.VT – Mladá Boleslav |
SA dua junior |
Holakovská, Boubelíková |
4. místo /Nikola Linková/ |
27.5. CHODOVSKÉ BERUŠKY – Praha |
4 – 7 let |
Kuchtíci |
4. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
8 – 9 let |
Čiperská jízda |
1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
10 – 13 let |
Květinové děti |
9. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/ |
24. – 26.5. MISTROVSTVÍ EVROPY – Karlovy Vary |
senior petite |
step |
4. místo /Lenka Mullerová/ |
senior |
step |
3. místo /Iveta Radostová/ |
13.5. DĚTI FITNESS – Praha |
4 – 7 let |
Kuchtíci |
1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
8 – 9 let |
Čiperská jízda |
2. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
10 – 13 let |
Květinové děti |
3. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/ |
12. – 13.5. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1. VT – Semily |
8 – 10 let |
step |
2. místo /Iveta Radostová/ |
kadet |
step |
5. místo /Nikola Holoubková/ |
junior |
step |
6.místo /Zuzana Koucká/ |
senior petite |
step |
4. místo /Lenka Mullerová/ |
28. – 29.4. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1. VT – Ostrava |
8 – 10 let |
step |
1. místo /Iveta Radostová/ |
kadet |
step |
5. místo /Nikola Holoubková/ |
junior |
step |
6.místo /Zuzana Koucká/ |
senior petite |
step |
3. místo /Lenka Mullerová/ |
senior |
step |
2. místo /Iveta Radostová/ |
28.4. SLANÝ CUP – Slaný |
4 – 7 let |
Kuchtíci |
2. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
8 – 9 let |
Čiperská jízda |
2. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
10 – 13 let |
Květinové děti |
3. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/ |
21. – 22.4. FISAF AEROBIC and FITNESS – 2.a 3. VT – Praha |
SA dua junior |
Holakovská, Boubelíková |
5. místo /Nikola Linková/ |
21.4. MISTRY S MISTRY – Říčany u Prahy |
4 – 7 let |
Kuchtíci |
1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
8 – 9 let |
Čiperská jízda |
2. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
10 – 13 let |
Květinové děti |
8. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/ |
7. – 8.4. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1. VT – Louny |
8 – 10 let |
step |
1. místo /Iveta Radostová/ |
kadet |
step |
5. místo /Nikola Holoubková/ |
junior |
step |
8.místo /Zuzana Koucká/ |
senior petite |
step |
3. místo /Lenka Mullerová/ |
senior |
step |
2. místo /Iveta Radostová/ |
7.4. DĚTI V AKCI – Praha |
4 – 7 let |
Kuchtíci |
4. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
8 – 9 let |
Čiperská jízda |
4. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
10 – 13 let |
Květinové děti |
2. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/ |
24.3. FISAF AEROBIC and FITNESS – Kladno |
8 – 10 let |
step |
2. místo /Iveta Radostová/ |
senior |
step |
2. místo /Iveta Radostová/ |
24.3. AEROBIK MINI TEAMS – Odolena Voda |
4 – 7 let |
Kuchtíci |
3. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
8 – 9 let |
Čiperská jízda |
4. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
10 – 13 let |
Květinové děti |
4. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/ |