Úspěchy závodních týmů

Rok 2019

(Předchozí roky najdete na konci stránky)

10. – 12.10. MISTROVSTVÍ SVĚTA – Leiden, Holandsko
senior step 4. místo /Iveta Radostová/
5. – 6.10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – Praha
8 – 10 let step 1. místo /Iveta Radostová,V. Pospíšilová, M. Hamouzová/
junior step 4. místo /Zuzana Koucká/
senior step 1. místo /Iveta Radostová/
28. – 29.9. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1.VT – Plzeň
8 – 10 let step 4. místo /Iveta Radostová, V. Pospíšilová, M. Hamouzová/
junior step 5. místo /Zuzana Koucká/
senior step 1. místo /Iveta Radostová
26.5. CHODOVSKÉ BERUŠKY – Praha
4 – 6 let Vlasová pohotovost 2. místo /Eva Bílková, Tereza   Bartošová/
7 – 10 let Škola hrou 1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
10 a více let Umění trochu jinak 5. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/
30.5. – 1.6. MISTROVSTVÍ EVROPY – Krakow (Polsko)
senior step 3. místo /Iveta Radostová/
18. – 19.5. FISAF AEROBIC and FITNESS – 3. nominační závod – Louny
junior step 5. místo /Zuzana Koucká/
senior step 2. místo /Iveta Radostová/
8 – 10 step 1. místo /Iveta Radostová, V. Pospíšilová, M. Hamouzová/
12.5. DĚTI FITNESS – Praha
4 – 6 let Vlasová pohotovost 1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
7 – 10 let Škola hrou 1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
10 a více let Umění trochu jinak 1. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/
11. – 12.5 FISAF AEROBIC and FITNESS 2. a 3.  VT – Ostrava
junior aerobic Trio 2. místo /Nikola Linková/
senior aerobic Duo 5. místo /Zuzana Koucká/
4. – 5.5. FISAF AEROBIC and FITNESS – 2. nominační závod – Otrokovice
junior step 4. místo /Zuzana Koucká/
senior step 2. místo /Iveta Radostová/
8 – 10 step 2. místo /Iveta Radostová, V. Pospíšilová, M. Hamouzová/
27. – 28.4. FISAF AEROBIC and FITNESS 2. a 3.  VT – Dolní Břežany
junior aerobic Trio 4. místo /Nikola Linková/
senior aerobic Duo 8. místo /Zuzana Koucká/
27.4. SLANÝ CUP  –  Slaný
4 – 6 let Vlasová pohotovost 1. místo /Eva Bílková, Tereza   Bartošová/
7 – 10 let Škola hrou 1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
10 a více let Umění trochu jinak 3. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/
13.4. PÓDIOVÉ SKLADBY –  Odolena Voda
4 – 6 let Vlasová pohotovost 1. místo /Eva Bílková, Tereza   Bartošová/
7 – 10 let Škola hrou 1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
10 a více let Umění trochu jinak 3. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/
13. – 14.4. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1. nominační závod – Brno
kadet step 8. místo /Nikola Holoubková/
junior step 5. místo /Zuzana Koucká/
senior step 1. místo /Iveta Radostová/
8 – 10 step 3. místo /Iveta Radostová, V. Pospíšilová, M. Hamouzová/
31.3. DĚTI NA STARTU –  Praha
4 – 6 let Vlasová pohotovost 1. místo /Eva Bílková, Tereza   Bartošová/
7 – 10 let Škola hrou 1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
10 a více let Umění trochu jinak 7. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/
31.3. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1.VT – Praha
senior aerobic dua Grubnerová, Stádníková  6. místo /Zuzana Koucká/
23. – 24.3. FISAF AEROBIC and FITNESS – 1.VT – Praha
kadet step 7. místo /Nikola Holoubková/
junior step 7. místo /Zuzana Koucká/
senior step 2. místo /Iveta Radostová/
23.3. MISTRY S MISTRY – Praha
4 – 6 let Vlasová pohotovost 1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
7 – 10 let Škola hrou 4. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/
10 a více let Umění trochu jinak 7. místo /Tereza Bartošová, Lenka Pavlíková/